Drabex | Rusztowanie Drabex | Najlepsze rusztowania

Drabex

Na naszej stronie odnaleźć można szeroki wybór produktów marki Drabex. Jest to polska renomowana firma, która swój sukces na rynku osiągnęła pomimo dużej konkurencji w branży budowlanej i zawdzięcza go dbałości o dobro Klienta. Drabex to firma z ponad 40-letnią tradycją i doświadczeniem w tworzeniu produktów niezbędnych w każdym gospodarstwie domowym oraz w pracach remontowych i na wysokościach. Specjalizuje się w wyrobach z aluminium i stali.

Rusztowanie Drabex – bezpieczeństwo przede wszystkim

Głównym celem firmy Drabex jest zapewnienie wszystkim Klientom możliwości bezpiecznej pracy. Wszystkie ich produkty posiadają potwierdzenie jakości wyrobów i spełnienia wymogów bezpieczeństwa w formie Certyfikatu ISO 9001 oraz Certyfikatów na znak bezpieczeństwa B. Zaprojektowane są więc w oparciu o wszystkie zasady BHP konieczne do pomyślnego przejścia kontroli, a także w trosce o zdrowie użytkowników.

W naszej ofercie produktów i rusztowań Drabex odnaleźć można między innymi rusztowania aluminiowe jezdne. Są one niesamowicie lekkie, a dzięki zamontowanym kółkom umożliwiają zmianę położenia konstrukcji bez konieczności rozmontowywania jej i ponownego czasochłonnego składania elementów. Jest to jedna z najbardziej rozpoznawalnych na rynku firm specjalizujących się w produkcji bezpiecznych rusztowań. Sprawdzają się one zarówno przy remontach wewnątrz budynku jak i przy pracach elewacyjnych.

Szeroki wybór – Rusztowanie Drabex

Oferujemy także szeroki wachlarz drabin aluminiowych Drabex – zarówno opieralnych, zawiasowych, rozstawno-przystawnych, a także “stołków”, każdy w wariancie z różną ilością szczebli. Jest to niezbędne wyposażenie każdego domowego majsterkowicza, ogrodnika, a także firm z branży budowlanej. Na naszej stronie można także zamówić schody aluminiowe – zarówno przystawne, jak i pomostowe.

Posiadamy także wiele akcesoriów ułatwiających prace remontowe, takich jak zestawy kołowe, zespoły kotwiące, podpory schodowe, stopki, prowadnice, haki rusztowanie Drabex i wiele innych.

Zapraszamy do zapoznania się z oferowanym przez nas katalogiem produktów firmy Drabex, a także do odwiedzenia naszej strony głównej.

Rusztowania Drabex:

Wyświetlanie 1–12 z 132 wyników