Krause | Rusztowania Krause | Rusztowania aluminiowe - rusztowania-lipno.pl

Krause

Rusztowania Krause – Firma z doświadczeniem

Krause to firma, która pochwalić się może ponad 100-letnim doświadczeniem w branży budowlanej. W tym okresie przedsiębiorstwo to rozwinęło się na międzynarodową skalę i wciąż tworzy nowe zakłady produkcyjne – chociażby na Węgrzech i w Polsce.

Rusztowania Krause – nowoczesność i funkcjonalność

Dzięki tak długiemu stażowi na rynku, specjaliści Krause nauczyli się odpowiadać na zmieniające się potrzeby swoich Klientów i wprowadzać w swoje produkty niezbędne innowacje zgodne z postępującymi zmianami technologicznymi. Rusztowania Krause są unikatowym połączeniem funkcjonalności, bezpieczeństwa i nowoczesności. I właśnie te nieoczywiste rozwiązania wpływają na wyjątkowość firmy i sprawiają, że Krause zostaje obdarzana zaufaniem Klientów, a także nagradzana licznymi nagrodami i patentami – zarówno krajowymi, jak i międzynarodowymi.

Poznaj rusztowanie aluminiowe Krause

Dewizą Krause jest motto “Bezpiecznie … i pomysłowo!”, dlatego oprócz zagwarantowania szerokiego wachlarza wyboru, firma ta dba również o bezpieczeństwo wszystkich użytkowników swoich produktów. Krause oferuje więc wyposażenie i osprzęt roboczy spełniający zalecenia i wymagania przepisów BHP oraz aktualnie obowiązujących norm.

Nasza firma także wierzy w jakość produktów marki Krause, oferując i polecając ich wyroby swoim Klientom. Na naszej stronie znaleźć można szeroką gamę produktów Kause, w tym różne rodzaje rusztowań. Rusztowania jezdne Krause to gwarancja stabilności i bezpieczeństwa nawet na nierównym podłożu, a możliwość zmieniania położenia konstrukcji usprawnia pracę, zwłaszcza przy dużych projektach i remontach podejmowanych przez firmy z branży budowlanej. Poszczególne modele różnią się między sobą pod względem wysokości.

Rusztowanie aluminiowe Krause – szeroki wybór

Oferujemy także szeroki katalog rusztowań aluminiowych Krause – a także zróżnicowane pod względem ilości stopni drabiny magazynowe z platformami, wolnostojące, rozstawno-przystawne, teleskopowe, dwustronne.

Na naszej stronie odnaleźć można wiele innych wyrobów i akcesoriów Krause – zapraszamy więc do zapoznania się w pełni z oferowanym przez nas katalogiem produktów tej firmy, a także do odwiedzenia naszej strony głównej.

Rusztowania aluminiowe Krause:

Wyświetlanie 1–12 z 287 wyników